Żłobek Boguchwała - Słodki Bobasek - O NAS

Nowy oddział

01.12.2012 r. w Boguchwale otwiera swoje podwoje żłobek który zarządzany jest przez "Akademię Maluszka Słodki Bobasek".
Stworzyliśmy miejsce, gdzie Państwa dziecko otoczone jest czułą i troskliwą opieką wykwalifikowanego personelu, a Maluszki czują się bezpiecznie, gdyż priorytetem jest rozwijanie ich osobowości i umiejętności zgodnie z ich potrzebami oraz indywidualnym tempem rozwoju.
Powstanie i prowadzenie żłobka w Boguchwale współfinansowane jest z budżetu Gminy Boguchwała oraz resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch”.
Zapisy dzieci w wieku od 5-go miesiąca życia do lat 3-ech oraz zamieszkałych na terenie Gminy Boguchwała trwają przez cały rok kalendarzowy.

Dane adresowe

Żłobek "Słodki Bobasek" w Boguchwale
ul. Przemysłowa 3/2
36-040 Boguchwała

Tel: 695 761 799 lub 667 305 003


Słodki Bobasek oddział w Boguchwale - artykuł w "Wiadomościach Boguchwalskich"


Ponieżej prezentujemy linki do artykułów na temat naszego odziału żłobka zamieszczone w prasie lokalnej:

LINK DO ARTYKUŁU NR 1 - str. 9 !
LINK DO ARTYKUŁU NR 2 - str. 5 !


Żłobek w Boguchwale powstał spełnia wszystkie standardy wskazane w obowiązujących Rozporządzeniach oraz ustawie z dnia 4 lutego 2011 o opiece nad dziećmi do lat 3.

Tworząc punkt opieki nad dzieckiem Słodki Bobasek, robiliśmy wszystko, aby w momencie wejścia w życie ustawy móc otrzymać status „Żłobka”, a nie „Klubu Malucha”.

Przewaga statusowa „żłobka” nad „klubem malucha” ma znaczenie, ponieważ zwiększa bezpieczeństwo Państwa pociech przebywających w placówce, ponieważ Żłobek spełnia dużo wyższe standardy bezpieczeństwa wyszczególnione w przepisach techniczno-budowlanych oraz przepisach o ochronie przeciwpożarowej.

Drugim istotnym elementem wyróżniającym „żłobek od „klubu malucha” jest ilość godzin w ramach, których dziecko może przebywać pod opieką w danym punkcie opieki,

Państwa pociechy są bezpieczne pod naszymi skrzydłami, ponieważ żłobek spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa wyszczególnione w przepisach techniczno-budowlanych oraz przepisach o ochronie przeciwpożarowej. Żłobek jest wpisany do rejestru, podlega więc kontroli m. in. Państwowej Powiatowej Stacji Epidemiologicznej

Dziecko może przebywać pod opieką żłobka, do 10 godzin dziennie.

Żłobek / Przedszkole w Rzeszowie

  • Słodki Bobasek to prywatny żłobek w Rzeszowie dla dzieci w wieku od 5 miesięcy do 3-4 lat. Gumisiowa Dolina" jest prywatnym przedszkolem w Rzeszowie dla 3-latków.

Na skróty

Kontakt

Rzeszów, ul. Reformacka 4
Edyta Lawenda 695-761-799
Monika Jagiełło 667-305-003Wykonanie serwisu - DECOSMART Fotografia Ślubna Wrocław Tworzenie stron Rzeszów