O Nas

RUSZAJĄ ZAPISY DO ŻŁOBKA W RACŁAWÓWCE

 • Data wpisuGrudzień, 2017
Certyfikat

Informujemy, iż rozpoczynamy wstępny nabór dzieci do żłobka
zlokalizowanego w Racławówce,
rozpoczynającego działalność od 28-go grudnia 2017 r.
Opłata czesnego pobierana od rodziców wynosi 410,00 zł
Dofinansowanie z Gminy Boguchwała wynosi 300,00 zł.
 
W celu wstępnego zapisu dziecka do żłobka należy:
pobrać ze strony www.slodkibobasek.pl (zakładka O NAS, AKTUALNOŚCI)
druk deklaracji zapisu dziecka do żłobka "deklaracja Racławówka"
i wypełniony przesłać elektronicznie na adres: kontakt@slodkibobasek.pl
w tytule wpisując: zapis dziecka żłobek Racławówka
następnie oryginalny druk z podpisem złożyć w Oddziale żłobka w: Boguchwale,  Nosówce lub Rzeszowie bądź przesłać pocztą na adres:
"Akademia Maluszka Słodki Bobasek" s.c.
ul. Reformacka 4
35-026 Rzeszów
 
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
Tel: 667-305-003, 695-761-799
 
* „Prowadzenie żłobka w RACŁAWÓWCE jest współfinansowane ze środków Gminy Boguchwała”
* „Powstanie żłobka jest współfinansowane w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH plus - edycja 2017” oraz budżetu Gminy Boguchwała”
 
Załącznik: 
Druk deklaracji zapisu dziecka do żłobka "deklaracja Racławówka" >>pobierz<<
Program "myję ząbki" wyjście do gabinetu stomatologicznego

 • Data wpisuKwiecień, 2013
Certyfikat

W dniu 19 kwietnia około godziny 10.00 Słodkie Bobaski z Głogowa Małopolskiego odwiedzą pobliski gabinet dentystyczny Dentilo Wizyta będzie miała charakter bezstresowy, zapoznamy się z gabinetem, fotelem dentystycznym, nauczymy się poprawnego szczotkowanie zębów, chętne dzieci będą miały okazję skontrolować swoje ząbki.DOKTOR DOLITTLE I PRZYJACIELE

 • Data wpisuKwiecień, 2013
Certyfikat

W dniu 17.04 (środa) br. o godzinie 9.45 Złobek Słodki Bobasek oraz Przedszkole Gumisiowa Dolina będzie gościć Teatrzyk Kukiełkowy „Studio Małych Form” ze sztuką DOKTOR DOLITTLE I PRZYJACIELE - humoreska sceniczna o niezwykłym lekarzu, znającym mowę wszystkich zwierząt. Perypetie tytułowego bohatera, któremu udaje się wyjść cało z opresji dzięki sprytowi i chęci niesienia pomocy innym… Spektakl ma na celu zachęcenie dzieci do właściwego wyboru pozytywnych wartości i zastanowieniem się nad własnym postępowaniem.
http://www.art-re.pl/ZIGGY W PRZEDSZKOLU GUMISIOWA DOLINA

 • Data wpisuKwiecień, 2013
Certyfikat

W dniu 12 kwietnia przedszkole Gumisiowa Dolina będzie gościć dużego Zigiego. Jest to zielony stworek, który zachęca przedszkolaki do nauki języka obcego.
O godzinie 9.45 będzie towarzyszył młodszej grupie przedszkolnej w zajęciach z języka angielskiego natomiat w grupie starszej planowane rozpoczęcie zajęć to godzina 10.20. Zigi sprawdzi jak pilnie dzieci uczą się angielskich piosenek, czego się już nauczyły a na zakończenie będzie uroczysta fotografia wszytkich przedszkolaków z Ziggim.ODWIEDZINY AUTORKI KASIĄŻECZEK DLA DZIECI

 • Data wpisuKwiecień, 2013
Certyfikat

W związku obchodzonym Międzynarodowym Dniem Książki dla Dzieci w dniu 24 kwietnia Przedszkole Gumisowa Dolina oraz Żłobek Słodki Bobasek oddział Rzeszów odwiedzi Stanisława Bełch, autorka kilku książek dla dzieci min.:

Wesołe historie - książka dla dzieci która zawiera 13 opowiadań i 13 ilustracji. Są to opowieści przedstawiające dziecięcy sposób widzenia świata.

Snip i Kocio - jest opowieścią o życiu dwóch kotów. Oprócz treści przygodowych zawiera elementy wychowawcze, dydaktyczne i humorystyczne. Pobudza do analizy zachowań bohaterów i wyciągania wniosków. Książka przeznaczona nie tylko dla dzieci.

Dzieci będą miały okazję poznać autorkę książek oraz wysłuchać czytanych przez nią opowiadań i ciekawych historii.8 PAŹDZIERNIKA 2012 RUSZA NABÓR DO ŻŁOBKA W BOGUCHWALE

 • Data wpisuWrzesień, 2012
Certyfikat

Od 8 października 2012 rozpoczyna się nabór dzieci do żłobka zlokalizowanego w Boguchwale przy ul. Przemysłowej.

Opłata czesnego pobierana od rodziców wynosi 340,00 zł Dofinansowanie z Gminy Boguchwała wynosi 300,00 zł.

Zasady rekrutacji:
Przyjęte zasady rekrutacji uwzględniają pierwszeństwo przyjęcia dzieci:

1. stale zamieszkałych na terenie Gminy Boguchwała
2. rodziców samotnie wychowujących
3. których oboje rodzice pracują lub uczą się w systemie dziennym
4. kolejność złożenia podpisanej deklaracji w formie papierowej (liczy się data wpływu do Urzędu Miejskiego w Boguchwale).
W przypadku wolnych miejsc jest możliwość zapisania dziecka nie mającego stałego miejsca zamieszkania na terenie Gminy Boguchwała, po podpisaniu Porozumienia między Gminą Boguchwała a gminą na obszarze której znajduje się stałe miejsce zamieszkania dziecka.

W celu zapisu dziecka do żłobka należy:
Wypełnić i przesłać elektronicznie na adres : kontakt@slodkibobasek.pl druk deklaracji zapisu dziecka do żłobka w tytule wpisując: „zapis dziecka żłobek Boguchwała” oraz nie wcześniej niż 8 października 2012 złożyć podpisany oryginalny druk w wersji papierowej w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Boguchwale lub wysłać listem poleconym z dopiskiem : „Rekrutacja do żłobka” na adres 36-040 Boguchwała, ul. Doktora Tkaczowa 134 ( decyduje data wpływu do Urzędu Miejskiego w Boguchwale)

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: tel. 667-305-003, 695-761-799 lub na stroniewww.slodkibobasek.pl Opłata czesnego pobierana od rodziców wynosi 340,00 zł Dofinansowanie z Gminy Boguchwała wynosi 300,00 zł. Więcej informacji będzie zamieszczone na stronie internetowej w zakładce Żłobek Boguchwała (strona w trakcie przebudowy).

Powstanie i prowadzenie żłobka w Boguchwale jest współfinansowane z budżetu Gminy Boguchwała oraz resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch”.

Do pobrania:
Deklaracja zapisu dziecka do żłobka (DEKLARACJA_BOGUCHWAŁA.DOC)


Odświeżenie wyglądu strony

 • Data wpisuCzerwiec, 2012
Certyfikat

Jak na pewno zauważyliście zaktualizowany został wygląd naszej strony. Wprowadzone zmiany pozwolą na bardziej przejrzyste i czytelne przedstawienie naszej oferty. Słodki Bobasek posiada już swoją stronę na FACEBOOK-u do której polubienia zapraszamy serdecznie !!.INTERNATIONAL KINDERGARTEN

 • Data wpisuStyczeń, 2012
Certyfikat

Żłobek "Słodki Bobasek" oraz Niepubliczne Przedszkole "Gumisiowa Dolina" w Rzeszowie w dniach 06-10 lutego 2012 r. weźmie udział w projekcie o charakterze edukacyjno-wolontariackim INTERNATIONAL KINDERGARTEN, prowadzonym przez organizację AISEC Rzeszów.
Głównym celem projektu jest zdobywanie wiedzy poprzez kreatywną zabawę oraz promocja idei różnorodności kulturowej i tolerancji wśród najmłodszych. Dzieci poprzez zajęcia muzyczne, plastyczne, sportowe, kulturowe, taneczne oraz integracyjne będą zdobywać wiedzę o kulturach z najodleglejszych zakątków świata :) Gościć będziemy studentkę z Chin oraz studenta z Brazylii :)
Zdjęcia z zajęć zostaną zamieszczone w naszej galerii po zakończeniu warsztatów.
Zapraszamy!!!"Oddział żłobka w Głogowie Młp. na Osiedlu Niwa."

 • Data wpisuGrudzień, 2011
Certyfikat

01.02.2012 r. Żłobek "Akademia Maluszka Słodki Bobasek" otwiera Oddział w Głogowie Młp. na Osiedlu Niwa. Rozpoczynamy zapisy dzieci od 5-go miesiąca życia do lat 3-ech, zamieszkałych na terenie gminy Głogów Mlp.
Opłata miesięczna za opiekę wynosi 350,00 zł
Ilość miejsc ograniczona!
Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do żłobka prosimy o kontakt:
667-305-003, 695-761-799.


"Niepubliczne Przedszkole Gumisiowa Dolina"

 • Data wpisuListopad, 2011
Certyfikat

Od 1.10.2011 Akademia Maluszka Słodki Bobasek s.c. poszerzyła swoją działalność o wychowanie przedszkolne.
Przedszkole znajdujące się przy żlobku :Akademia Maluszka Słodki Bobasek" powstało w szczególności na prośbę rodziców naszych podopiecznych, którzy nie kryjąc swojego zadowolenia z opieki żłobkowej wykazali chęć kontynuowania edukacji przez ich pociechy pod naszą opieką. Przedszkole nosi nazwę: "Niepubliczne Przedszkole Gumisiowa Dolina" Rozpoczynamy przygodę przedszkolną z grupą 3-latków.

Od stycznia 2012 r. cena za opiekę oraz edukację w "Przedszkolu Gumisiowa Dolina" wyniesie: 450,00. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać pod numerami telefonów:

667-305-003, 695-761-799.
Niebawem więcej informacji nt. przedszkola ukaże się na naszej stronie internetowej www.slodkibobasek.pl


Mamy wpis do rejestru żłobków

 • Data wpisuSierpień, 2011
Certyfikat

Słodki Bobasek jako pierwszy w Rzeszowie prywatny Żłobek otrzymał oficjalny wpis do rejestru żłobków prowadzony przez Prezydenta Miasta Rzeszowa. Dostęp do rejestru na stronie BIP RZESZÓW )

Zobacz wpis do rejestru »


NOWE PROGRAMY!

 • Data wpisuLipiec, 2011
Ząb

W swojej ofercie usług wprowadziliśmy nowe programy:
- "Program Myję Ząbki"
- "Program Grający Nocniczek"


Nowość!

 • Data wpisuCzerwiec, 2010
Dziecko

Planujemy wprowadzenie do oferty opieki nocnej nad dziećmi w dni typu: NOC SYLWESTROWA, ANDRZEJKOWA. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. Zapisy muszą odbywać się najpóźniej na 1 m-c przed planowanym wieczorem, ze względu na konieczność zapewnienia odpowiedniej ilości opiekunek.


Powiększamy lokal!

 • Data wpisuCzerwiec, 2010
Dziecko

W związku z planowanym wynajęciem dodatkowej powierzchni lokalu wznawiamy zapisy dzieci do Słodkiego Bobaska.


Zapraszamy najmłodszych!

 • Data wpisuMarzec, 2010
Dziecko

Od 1 marca rozpoczną się zapisy dzieci w wieku od 5 miesięcy do 3-4 lat. Serdecznie zapraszamy !


Nasze atuty !

 • Bezpieczeństwo
 • Kochająca dzieci kadra
 • Zdrowe jedzonko
 • Rozwój umiejętności
 • Indywidualne podejście do każdego dziecka
 • Całodzienna oraz godzinowa opieka nad waszym dzieckiem

Żłobek / Przedszkole w Rzeszowie

 • Słodki Bobasek to prywatny żłobek w Rzeszowie dla dzieci w wieku od 5 miesięcy do 3-4 lat. Gumisiowa Dolina" jest prywatnym przedszkolem w Rzeszowie dla 3-latków.

Na skróty

Kontakt

Rzeszów, ul. Reformacka 4
Edyta Lawenda 695-761-799
Monika Jagiełło 667-305-003Wykonanie serwisu - DECOSMART Fotografia Ślubna Wrocław Tworzenie stron Rzeszów